×

Автоматско мешалка за месо

Автоматско мешалка за месо

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е производител на Автоматско мешалка за месо. Поради нашите големи излез капацитет и силна калапи способност за прилагодување на производството, нашата компанија има извезуваат нашите производи на многу меѓународни пазари. Нашите производи се сертифицирани во согласност со барањата на клиентите.
Обезбедување на висок квалитет и добра услуга за потрошувачите е нашата управување со теорија. Задржи иновациите и постојано подобрување на нашите

Автоматско мешалка за месо

е нашата развој на политиката. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна соработка однос со тебе.
  • Автоматско мешалка за месо - MST-350W
Автоматско мешалка за месо
модел - MST-350W
Автоматско мешалка за месо

Спецификација:
MST-350W
Месо превоз----Автоматски
Големина на месо----330x145x420mm
Брзина на сечење----43~60 парчиња/мин(60Hz)
Дебелина на сечење----0~25мм
Дијаметар на нож----375mm
Моќ----750Wx2
Тежина на машината----240 килограми
Големина на машината----780x960x1520mm

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
MST-350W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Автоматско мешалка за месо производителот и Автоматско мешалка за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
MST-300W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Автоматско мешалка за месо производителот и Автоматско мешалка за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTCC-220
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.