×

Најдобра бенд пили

Најдобра бенд пили

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е производител на Најдобра бенд пили. Поради нашите големи излез капацитет и силна калапи способност за прилагодување на производството, нашата компанија има извезуваат нашите производи на многу меѓународни пазари. Нашите производи се сертифицирани во согласност со барањата на клиентите.
Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

Најдобра бенд пили

со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.
  • Најдобра бенд пили - HT-420LUX
Најдобра бенд пили
модел - HT-420LUX
Нерѓосувачки челик со голема брзина лента

Спецификација:
HT-420LUX
Димензија на тркалото----420mm(16-1/2")
Моќ----5HP(3.75KW)3Ph
Висина на сечење----435mm
Ширина на сечење----410mm
Работна плоча----990x1080mm
Должина на бендот----3300мм
Брзина на сечење----32/38 М./sec(50/60Hz)
Големина на машината----1030 x 1115 x 1920мм

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HT-420LUX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра бенд пили производителот и Најдобра бенд пили снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-360
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра бенд пили производителот и Најдобра бенд пили снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-400
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра бенд пили производителот и Најдобра бенд пили снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра бенд пили производителот и Најдобра бенд пили снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT300SR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра бенд пили производителот и Најдобра бенд пили снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-420SL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.