×

Најдобар електричен месо за месо

Најдобар електричен месо за месо

Ние е производство, снабдување и извоз на нашите клиенти ширум светот со целосна линија на високо квалитетни Најдобар електричен месо за месо. Имаме квалификувани четата на високо квалификувани и посветени работници кријат своите најдобри да се произведуваат најдобрите квалитетни производи за меѓународни клиенти. И ние се стремиме тешко да се грижиме за широк спектар на бизнис потребите на нашите клиенти и ги доставуваме нашите квалитетни производи од целиот свет. Врз основа на нашата напредна опрема и одлична технологија, ние нудиме широк спектар на производи потпирајќи се на строга контрола на квалитетот, научни управување и мулти-постапка при проверка на квалитет. Го поздравуваме нови и стари клиенти да контактирате со нас за идните деловни односи.
Ние сме постојано во потрага по нови начини за подобрување на начинот на кој ние работиме и да го положат заштеди за вас. Тоа е причината зошто ние работиме тесно со добавувачите да се обезбеди имаме

Најдобар електричен месо за месо

да понуди од кога било досега и на најдобрите цени.
  • Најдобар електричен месо за месо - HTS-150L/HTS-200L
Најдобар електричен месо за месо
модел - HTS-150L/HTS-200L
Спреј за месо,Stripper

Спецификација:
HTS-200L
Големина на комората----200x90mm
Напон----110/220v/1/4HP
Излез----150кг
Димензија(мм)----440x400x430мм
Тежина----41kgs
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTS-150L/HTS-200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар електричен месо за месо производителот и Најдобар електричен месо за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-T150/HTS-T200
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар електричен месо за месо производителот и Најдобар електричен месо за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F200/HTS-F200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар електричен месо за месо производителот и Најдобар електричен месо за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F300/HTS-F300L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.