×

Најдобар мешалка за месо

Најдобар мешалка за месо

Ние е производство, снабдување и извоз на нашите клиенти ширум светот со целосна линија на високо квалитетни Најдобар мешалка за месо. Имаме квалификувани четата на високо квалификувани и посветени работници кријат своите најдобри да се произведуваат најдобрите квалитетни производи за меѓународни клиенти. И ние се стремиме тешко да се грижиме за широк спектар на бизнис потребите на нашите клиенти и ги доставуваме нашите квалитетни производи од целиот свет. Врз основа на нашата напредна опрема и одлична технологија, ние нудиме широк спектар на производи потпирајќи се на строга контрола на квалитетот, научни управување и мулти-постапка при проверка на квалитет. Го поздравуваме нови и стари клиенти да контактирате со нас за идните деловни односи.
Имаме прва класа

Најдобар мешалка за месо

, Силна R & D способност, богати искуства и целосна инспекција значи. Ние може да обезбеди целосен опсег на жица мрежа и преработени производи за светски клиенти.
  • Најдобар мешалка за месо - HTS-F200/HTS-F200L
Најдобар мешалка за месо
модел - HTS-F200/HTS-F200L
Спреј за месо,Stripper

Спецификација:
HTS-F200
Големина на комората----200x60mm
Брзина----116rpm
Напон----110/220v/1HP
Димензија(мм)----580x450x800
Тежина----60kgs
Излез----250кг

HTS-F200L
Големина на комората----200x80mm
Брзина----116rpm
Напон----110/220v/1HP
Димензија(мм)----580x550x800
Тежина----65 килограми
Излез----300кг

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTS-F200/HTS-F200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар мешалка за месо производителот и Најдобар мешалка за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-T150/HTS-T200
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар мешалка за месо производителот и Најдобар мешалка за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-150L/HTS-200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобар мешалка за месо производителот и Најдобар мешалка за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F300/HTS-F300L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.