×

Најдобра вакуум машина за пакување

Најдобра вакуум машина за пакување

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. се добро етаблира како еден од производителот, набавувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Најдобра вакуум машина за пакување in Taiwan. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Ние сме pround дека нашата

Најдобра вакуум машина за пакување

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Најдобра вакуум машина за пакување - VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
Најдобра вакуум машина за пакување
модел - VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
  • Вкупно изграден со висок квалитет#304 конструкција од не'рѓосувачки челик.
  • Рамна комора за лесно чистење и санитација.
  • Идеално за тешка работа со трчање повеќе од 16 часа на ден без проблем.
  • Со 4 бесплатни рицинуси,полесно за корисникот да се пресели каде било.
  • 220V/60Hz/3 ч.
  • 45 програми дигитален контролен панел со означена промена на маслото.


Модел Пумпа Запечатувач А. Растојание Б. Висина на капакот М./Големина C
VPT-800HDC 100 800мм*4 510мм 200мм 810*1940*1000мм
VPT-850HDC 200 850мм*4 600мм 220мм 900*2060*1120мм
VPT-880HDC 200 880мм*4 860мм 300мм 1160*2100*1100мм
VPT-900HDC 300 1000мм*4 900мм 300мм 1240*2400*1180мм
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра вакуум машина за пакување производителот и Најдобра вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-310 / VPT-420TC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра вакуум машина за пакување производителот и Најдобра вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-420SC/500SC/650HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Најдобра вакуум машина за пакување производителот и Најдобра вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-800HSC/900HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.