×

Опрема за обработка на пилешко

Опрема за обработка на пилешко

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е снабдувач, кој го направи ексклузивна Опрема за обработка на пилешко и е погодна за средината и high-end пазарот. Знаеме многу добро дека на висок квалитет, reasionable цена и добри по продажбата на услугата се клучевите на бизнис трансакција, оние што го нудиме за вас.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Опрема за обработка на пилешко

. Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
  • Опрема за обработка на пилешко - HTS-300
Опрема за обработка на пилешко
модел - HTS-300
HTS-300 пилешки ротациони машина(Преработка на живина)

Спецификација:
Cutter Dia.----300мм
Напон----110V/220V
Моќ----1HP
Димензија на машината----600x290x590mm
Тежина----58 кг

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTS-300
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.