×

Комерцијален месо за месо

Комерцијален месо за месо

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Комерцијален месо за месо. Имаме напредна центар за управување и културната теорија Групи и технологија 'рбетот. Со години на искуство во производство и техники на истражување во оваа област, ние сме квалификувани трговски & Контрола на квалитетот поделба од кого ние го контролираме квалитетот на производството, како на стандардна клиентот. ние може да стане многу доверлив извозници, производители и добавувачи.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во своето занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Комерцијален месо за месо

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Комерцијален месо за месо - MST-300W
Комерцијален месо за месо
модел - MST-300W
Мешалка за месо за биро

Спецификација:
MST-300W
Пренос на месо----Автоматски/Упатство
Големина на месо----240x130x380mm
Брзина на сечење----45pcs/мин(60Hz)
Дебелина на сечење-----0~20мм
Дијаметар на нож-----285мм
Моќ----750W
Тежина на машината----70 килограми
Големина на машината----750x630x750mm
<бр/
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
MST-300W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Комерцијален месо за месо производителот и Комерцијален месо за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
MST-350W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Комерцијален месо за месо производителот и Комерцијален месо за месо снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTCC-220
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.