×

Деригирање машина

Деригирање машина

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник висок квалитет Деригирање машина, Нашата фабрика инсистира на принципите на постојано подобрување, квалитет пред се, и искреност да соработува со клиентите и дома и во странство. Ние сме во потрага очекуваме да стане вашиот доверлив мувла снабдувач во блиска иднина.
Ние производство и извоз на

Деригирање машина

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Деригирање машина - HT-450D/ HT-450M/ HT-450F
Деригирање машина
модел - HT-450D/ HT-450M/ HT-450F
HT-450D деригирање машина/HT-450M мембранска машина/HT-450F машина за чистење на риба/HT-450 De-Машина за зумирање

Спецификација:
Брзина----15 М./мин
Капацитет----width435mm
Мотор----0.75KW
Димензија на машината----750x770x980mm
Тежина на машината----105 килограми

Функција:
  • Сите компоненти и производи од нерѓосувачки челик се вклопуваат во стандардите за хигиена на прехранбените производи.
  • Дебелината на кората лесно може да се прилагоди со лост.
  • Машина измислена со рициново,лесен за движење.
  • Машина е фино структурирана да работи без проблеми и со ниското ниво на бучава.
  • Нисконапонски електрични уреди кои се во согласност со CE стандардот.
  • Работење со нога педал.Безбедно и лесно контролирано.
  • Водоотпорен дизајн за побрзо и удобно чистење.

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HT-450D/ HT-450M/ HT-450F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Деригирање машина производителот и Деригирање машина снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-450A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.