×

Електрични месо Минсер

Електрични месо Минсер

Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Електрични месо Минсер со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Нашите

Електрични месо Минсер

производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.
  • Електрични месо Минсер - HTS-T150/HTS-T200
Електрични месо Минсер
модел - HTS-T150/HTS-T200
Спреј за месо,Stripper

Спецификација:
HTS-T150
Големина на комората----150x70mm
Напон----110/220v/1/4HP
Излез----100кг
Димензија(мм)----430x430x340mm
Тежина----36kgs

HTS-T200
Големина на комората----200x70mm
Напон----110/220v/1/4HP
Излез----120кг
Димензија(мм)----400x400x430мм
Тежина----38 килограми
<бр/
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTS-T150/HTS-T200
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Електрични месо Минсер производителот и Електрични месо Минсер снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-150L/HTS-200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Електрични месо Минсер производителот и Електрични месо Минсер снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F200/HTS-F200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Електрични месо Минсер производителот и Електрични месо Минсер снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F300/HTS-F300L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.