×

Електрична машина за кожирање

Електрична машина за кожирање

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е специјализирана главно во дизајнирање, производство и снабдување на Електрична машина за кожирање in Taiwan. Квалитетот на производите ужива висок углед, а компанијата сега е акредитиран со ISO сертификати. Ние сме, исто така, оригиналниот производител за многу познати компании кои бараат слушалки да ја придружува нивните производи. Нашата цел: поскоро снабдување на повеќето конкурентни производи; задоволи барањата на купувачот со нашите професионални технологија, лојални сервис, добра контрола на квалитетот и најфлексибилен производство систем.
Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

Електрична машина за кожирање

ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
  • Електрична машина за кожирање - HT-450A
Електрична машина за кожирање
модел - HT-450A
ХТ-450A автоматска машина за чистење на автомобили

Спецификација:
Ширина на сечење----434мм
Моќност----0.75KW
Димензија на машината----1167&времиња;854&времиња;1222мм
Тежина на машината----195KG

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HT-450A
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Електрична машина за кожирање производителот и Електрична машина за кожирање снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-450D/ HT-450M/ HT-450F
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.