×

Хам стафер

Хам стафер

Основана во Taiwan, HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди Хам стафер. Ние сме биле служат на клиентите со искреност, професионални и одговорност. Задоволство на клиентите е нашата крајна цел. За да се исполнат потребите на клиентите и на пазарот, ние постојано се подобри за да им служи на нашите клиенти. Ние секогаш може да се добие највисок задоволство од клиентите во однос на за време на испорака, квалитетот на производот, услуги. Така, ние никогаш нема да престанам подобрување. Ние сме убедени дека ние секогаш ќе обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги за нашите клиенти. Добредојдовте да ја посетите на нашата веб страница!
Потпирајќи се на супер квалитет

Хам стафер

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.
  • Хам стафер - HTF-120
Хам стафер
модел - HTF-120
HTF-120
  • Изработени од не'рѓосувачки челик,нема оксидација на 'рѓа со санитарниот стандард
  • Измислете со лопатче за стапала за да го контролирате полнењето.
  • Измисли со Ф..Р..L комплет(сл.1)за заштита на цилиндар за воздух.
  • Флексибилна екструдирана млазница лесна за инсталирање вреќа со месо.
HTF-120
Аплицирај на Месна ролна∮100мм~ ∮120мм
Должина на полнење 550мм
Барање за компресор 3.5КС
Големина на машината 1850х220х245мм
Тежина на машината 46 кг
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTF-120
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Купете го најдоброто Хам стафер, треба да знаете за највисок квалитет на Хам стафер производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
HTGF-220
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.