×

Месо сечење бенд Saw

Месо сечење бенд Saw

Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Месо сечење бенд Saw. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.
Ние сме искусни во

Месо сечење бенд Saw

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
  • Месо сечење бенд Saw - HT-250SR
Месо сечење бенд Saw
модел - HT-250SR
Висока брзина лента

Спецификација:
HT-250SR
Моќ----1.5 HP
Работна рамка----510x600mm
Висина на сечење/ширина----220mm/210mm
Должина на сечилото----1850mm
Големина на машината----586x640x1020mm
Машина тежина----60KG

Опција:
1.Лизгачка работна маса
2.Нерѓосувачки челик стојат со тркалца
3.24V контрола на прекинувачот
4.Горните и долните тркала од нерѓосувачки челик

Функција:
  • Погоден за апликациите во супермаркет,ресторан и традиционално пазарно работење,повеќе издржлив од DIY модел.
  • Машинско тело е конструирано како тип на авион,лесно да се чисти.
  • Структура од нерѓосувачки челик.
  • Дизајнирано со сигурносниот штитник.
  • 1.5HP коњски сили.
  • Дизајнирано со автоматско затегнувач на сечилото.

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HT-250SR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо сечење бенд Saw производителот и Месо сечење бенд Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-260
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.