×

Месо коска Saw

Месо коска Saw

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Месо коска Saw. Имаме напредна центар за управување и културната теорија Групи и технологија 'рбетот. Со години на искуство во производство и техники на истражување во оваа област, ние сме квалификувани трговски & Контрола на квалитетот поделба од кого ние го контролираме квалитетот на производството, како на стандардна клиентот. ние може да стане многу доверлив извозници, производители и добавувачи.
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

Месо коска Saw

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
  • Месо коска Saw - HT300SR
Месо коска Saw
модел - HT300SR
Висока брзина лента

Спецификација:
HT300SR
Димензија на тркалото---260мм
Мотор---2HP
Работна плоча---640×750мм
Висина на сечење/ширина---265мм/240мм
Должина на сечилото---2150mm
Macine Dimension---780×785×1610mm
Тежина на машината---120 килограми
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HT300SR
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо коска Saw производителот и Месо коска Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-360
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо коска Saw производителот и Месо коска Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-400
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо коска Saw производителот и Месо коска Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-420LUX
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо коска Saw производителот и Месо коска Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-330
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо коска Saw производителот и Месо коска Saw снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HT-420SL
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.