×

Месо вакуум машина за пакување

Месо вакуум машина за пакување

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.'s Месо вакуум машина за пакување на производителот, набавувачот и извозник е позитивен на континуиран раст во наредните месеци, иако повеќето очекуваат зголемување на приходите во странство да остане во рамките на големи проценти. Иако повеќето се убедени од продажбата на останатите во нагорна патека во месеците што следат, раководење раст и зголемување на конкуренцијата се да ги поттикнуваат да истражуваат различни области за дополнителни нарачки.
Нашите

Месо вакуум машина за пакување

производи се достапни во различни бои, големини и форми со атрактивни везови. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Месо вакуум машина за пакување - VPT-420SC/500SC/650HSC
Месо вакуум машина за пакување
модел - VPT-420SC/500SC/650HSC
VPT-420SC/500SC/650 HSC
  • Тешка должност#304 конструкција од нерѓосувачки челик плус проѕирен капак.
  • Идеално за тешки задачи со трчање повеќе од 16 часа дневно без проблем.
  • Со 4 бесплатни тркалца,полесно за корисникот да се пресели каде било.
  • 220 V/60 Hz/1 час.  (VPT-650HSC 220V/60 Hz/3 ч)

Модел Пумпа Запечатувач А Растојание Б Висина на капакот М/C Големина
VPT-420SC 21 420 мм*2 390 мм 140 мм 680*570*900 мм
VPT-420SC-24 21 420 мм*2 390 мм 240 мм 670*570*900 мм
VPT-500SC 21 500 мм*2 450 мм 140 мм 720*650*910 мм
VPT-650 HSC 21
ИЛИ
760 мм*2
450 мм*2
390 мм
650 мм
140 мм 680*930*920 мм

 
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
VPT-420SC/500SC/650HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо вакуум машина за пакување производителот и Месо вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-310 / VPT-420TC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо вакуум машина за пакување производителот и Месо вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-800HSC/900HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Месо вакуум машина за пакување производителот и Месо вакуум машина за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.