×

Tension Clipper

Tension Clipper

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е професионална производител и извозник на посебни Tension Clipper, Ние ќе ви обезбедиме со производи на добро гарантиран квалитет, конкурентна цена и добра услуга. Ние ќе бидеме среќни да ви даде цитат од приемот на вашата детална барања.
Ние сме insisit за истражување

Tension Clipper

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Tension Clipper - HTCP-510
Tension Clipper
модел - HTCP-510
HTC-330A од нерѓосувачки челик со голема брзина(Tension Clipper)

Спецификација:
Погоден алуминиумски клип:510#,520#
Гилотински нож од не'рѓосувачки челик
Прилагодлива напнатост
Потребно компресор:2HP
Големина на машината:550x650x850mm
Тежина на машината:25 килограми

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTCP-510
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.