×

Полнење со колбаси

Полнење со колбаси

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е еден од најголемите производители на Полнење со колбаси in Taiwan. Ние извоз на нашите производи сите на светот, и уживаат во добра репутација за нивниот супер квалитет и најдобра цена. Набавка на нови и квалитетни производи за нашите клиенти е целта на нашата компанија. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Полнење со колбаси

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Полнење со колбаси - HTGF-220
Полнење со колбаси
модел - HTGF-220
HTGF-220 месо Минсер&Колбас

Спецификација:
Моќ----1HP
Тежина----42KG

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTGF-220
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Полнење со колбаси производителот и Полнење со колбаси снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTF-120
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.