×

Мали вакуумски машини за пакување

Мали вакуумски машини за пакување

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Мали вакуумски машини за пакување и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Ние можеме да снабдување

Мали вакуумски машини за пакување

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Мали вакуумски машини за пакување - VPT-310 / VPT-420TC
Мали вакуумски машини за пакување
модел - VPT-310 / VPT-420TC
VPT-310/VPT-420TC
  • Тешка должност#Конструкција од не'рѓосувачки челик 304 плус транспарентен капак.
  • 220V/60Hz/1 ч.
  • Тип на биро.


Модел Пумпа Запечатувач А. Растојание Б. Висина на капакот М./Големина C
VPT-310TC 6 310мм*1 300мм 120мм 520*430*510мм
VPT-420TC 21 420мм*2 390мм 140мм 680*580*540мм

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
VPT-310 / VPT-420TC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мали вакуумски машини за пакување производителот и Мали вакуумски машини за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-420SC/500SC/650HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мали вакуумски машини за пакување производителот и Мали вакуумски машини за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-800HSC/900HSC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мали вакуумски машини за пакување производителот и Мали вакуумски машини за пакување снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VPT-800HDC/850HDC/880HDC/900HDC
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.