×

Мешалка за месо од не

Мешалка за месо од не

Ние сме за воведување на нашите само како производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет Мешалка за месо од не. фабрика во Taiwan. Ние ќе снабдување на нашите производи се обезбеди стандард за квалитет во многу конкурентна цена со навремена испорака, како што ние веруваме во деловни односи со фирмата позитивен раст. Ние секогаш им понудиме на нашите клиенти со врвен квалитет на стоки во најдобра цена и испорака.
Гарантира сите

Мешалка за месо од не

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Мешалка за месо од не - HTS-F300/HTS-F300L
Мешалка за месо од не
модел - HTS-F300/HTS-F300L
Спреј за месо,Stripper

Спецификација:
HTS-F300
Големина на комората----300x60mm
Брзина----116rpm
Напон----220v/2HP
Димензија(мм)----700x450x800
Тежина----80 килограми

HTS-F300L
Големина на комората----300x80mm
Брзина----116rpm
Напон----220v/2HP
Димензија(мм)----650x550x800
Тежина----85 килограми

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTS-F300/HTS-F300L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мешалка за месо од не производителот и Мешалка за месо од не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-T150/HTS-T200
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мешалка за месо од не производителот и Мешалка за месо од не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-150L/HTS-200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Мешалка за месо од не производителот и Мешалка за месо од не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTS-F200/HTS-F200L
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.