×

Од не

Од не

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Од не. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Ние ги доставуваме нашите најдобар квалитет

Од не

и за време на испорака да ги задоволат вашите барања. За повеќе детална спецификација, ве молиме да ни ги испратите вашите истрага и ние ќе ви одговори наскоро.
  • Од не - HTG-120SS/HTG-220SS
Од не - HTG-120SS/HTG-220SS Од не - HTG-120SS/HTG-220SS
Од не
модел - HTG-120SS/HTG-220SS
Минер(Нерѓосувачки челик)

Спецификација:
HTG-120SS
Моќ----3/4HP
Продуктивност----120 килограми
Димензија на машината----250x410x410mm
Тежина----30kgs

HTG-220SS
Моќ----1.5 HP
Продуктивност----240 килограми
Димензија на машината----300x500x500mm
Тежина----55 килограми

Функција:
  • Комплетно со конструкција од нерѓосувачки челик и во согласност со стандардот за хигиена
  • Компактна големина,без остри агли или рабови,лесен за чистење и одржување
  • Енергија-ефикасен мотор и прецизен погон
  • Напред&Обратен прекинувач
  • Атрактивен дизајн погоден за секоја кујна и супермаркет
Стандардни додатоци:
  • Нерѓосувачки челик-2 парчиња(6мм&8мм)
  • Нож од нерѓосувачки челик-1 парчиња
  • Сигурност-1 парчиња
  • Инка-1 парчиња

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
HTG-120SS/HTG-220SS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Од не производителот и Од не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTG-320S
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Од не производителот и Од не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
HTG-220UN / HTG-220EN
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.