×

Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик

Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Имаме напредни производствени опрема, силна техничка сила за професионална изработка на

Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик

. Се надеваме дека тесно да соработуваат со странски пријатели од целиот свет.
  • Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик - VT-150/300/500
Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик
модел - VT-150/300/500
VT-150/300/500 вакуум превртување машина

Спецификација:
VT-150
Големина на машината----1280x910x1380mm
Капацитет----60Kgs

VT-300
Големина на машината----1350x910x1460mm
Капацитет----120 килограми

VT-500
Големина на машината----1490x910x1660mm
Капацитет----250Kgs
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
VT-150/300/500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик производителот и Нерѓосувачки челик вакуум гимнастик снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VT-1000/1500/2000/3000
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.