×

Вакуум гимнастичка машина

Вакуум гимнастичка машина

HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD. е познат производител, на снабдувачот и извозник на Вакуум гимнастичка машина, Фабрика во Taiwan. Врз основа на воведување на сите видови на таленти, во духот на постојана иновација и подобрување на квалитетот, со искреност како наш штит за да се исполнат барањата на клиентите, нашата фабрика се контролира квалитетот во процесот на дизајн, производство и испорака, обезбедување добар квалитет на производите за секој клиент. Ние ќе го задржи одличен квалитет, добра репутација постојано. Надеваат дека ќе добијат скапоцени идеи и предлози од домашни и overseas'friends. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа жешка точка и излегувам за убав утре заедно.
Како и оригиналот инвеститорот на

Вакуум гимнастичка машина

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
  • Вакуум гимнастичка машина - VT-1000/1500
Вакуум гимнастичка машина
модел - VT-1000/1500
ВТ-1000/1500 вакуум ролна машина

Спецификација:
ВТ-1000
Големина на машината----1765&времиња;1500&времиња;1700 мм
Капацитет----400 кг

ВТ-1500
Големина на машината----2100&времиња;1590&времиња;1700 мм
Капацитет----600 кг
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
VT-1000/1500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.
Вакуум гимнастичка машина производителот и Вакуум гимнастичка машина снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во meat-grinder-manufacturer.com
VT-150/300/500
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Контакт - HONGTENG FOOD MACHINERY COMPANY LTD.